«За мною стежили»: нардеп Семінський про інцидент з автомобілями

Народний депутат України від «Слуги народу» Олег Семінський оприлюднив заяву, в якій пояснив чому спустив колеса двом автомобілям в Чернігові.

«За мною стежили»: нардеп Олег Семінський розкрив деталі інциденту з автомобілями

Опубліковано Суспільний кореспондент Четвер, 1 жовтня 2020 р.

За словами нардепа, невідомі особи в автомобілях марки «AUDI Q7» і «Deawoo» півдня супроводжували його по Чернігову. Він також зазначив, що ці автівки і раніше потрапляли у поле його зору, неодноразово створюючи провокації на дорозі. Про інцидент нардеп повідомив правоохоронні органи. Семінський переконаний, що замовником провокацій проти нього є діючий міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Як відомо, в Чернігові виник конфлікт навколо рекламних бордів. Однією зі сторін конфлікту виявися народний депутат Олег Семінський. Ось як він пояснив подію, що відбулася: «До мене звернулись за допомогою підприємці, які побачили, що невідомі намагаються спаплюжити орендовані ними рекламні борди. На одному з цих бордів – зображення нашого кандидата Юрія Тарасовця. По приїзду я застав на місці групу молодиків спортивної зовнішності, які, як потім з’ясувалося, підробляли ще й операторами на ресурсах, наближених до діючого міського голови Чернігова».

“Тітушки” від опонентів нардепа

Семінський також додав, що поруч із «тітушками» він побачив два автомобілі – «AUDI Q7» і блакитну «Deawoo». За словами нардепа, ці автомобілі пів дня супроводжували його містом. «Ці автомобілі я бачу в полі зору не вперше, а понад місяць, – коментує Олег Семінський. – Вони неодноразово створювали провокації на дорозі і те, що відзняте відео, де я спускаю їм колеса, було оперативно розповсюджено на ресурсах Атрошенка, свідчить про те, що це було саме його замовлення».

Свої подальші дії нардеп обґрунтував необхідністю самозахисту. Нардеп зазначив, що враховуючи інформацію ЗМІ про причетність Владислава Атрошенка до різних, на переконання Семінського, афер, пов’язаних із переділом сфер впливу на ринках Чернігова тощо, його дії були обґрунтовані необхідністю самозахисту.

Саме Владислава Атрошенка Олег Семінський вважає основним замовником провокацій проти нього.

В контексті:

Народний депутат від “Слуги народу” Олег Семінський днями у Чернігові “здув” тиск у колесах двом автомобілям. Мотив: щоб захистити від переклеювання рекламний білборд кандидата у мери Чернігова, однопартійця Юрія Тарасовця.

У свою чергу, директор автомобільної фірми “Магр-авто”, яка володіє і рекламними білбордами, Олександр Ткаченко заявив, що через несвоєчасну несплату за політичну рекламу з розміщенням Юрія Тарасовця, такі білборди працівники рекламної фірми намагалися зняти. 

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?