За ловлю риби електровудкою слід ввести кримінальну відповідальність

риба 27 листопада 2015 року державними інспекторами Чернігіврибоохорони під час проведення рейду на р. Удай поблизу с. Подище, Прилуцького району Чернігівської області затримано громадянина Коновал А.Г., мешканця смт Ладан, який здійснював ловлю водних біоресурсів із застосуванням електроструму.

Про це редакцію повідомили в Чернігіврибоохороні.

За допомогою електровудки він виловив риби цінних видів: щуки – 2 шт., окуня – 4 шт., в’юна – 6 шт., карася сріблястого – 2 шт. Зазначеними діями громадянин  Коновал А.Г. завдав збитків рибному господарству України на суму 884 грн.

риба 1У правопорушника вилучено акумулятор, підсака з дротами, перетворювач струму та свіжо виловлена риба. Всі вилучені речі зберігатимуться на складі Чернігіврибоохорони до рішення суду.

риба 2Складений протокол про адміністративне правопорушення буде направлений до Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за місцем вчинення правопорушення для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Від редакції.

Необхідно зазначити, що сума збитків при такій ловлі риби значно перевищує визначену суму, оскільки риболовлею подібні дії аж ніяк не можна назвати, бо річковій фауні завдається непоправна шкода. яка вимірюється не грошима. На нашу думку треба внести зміни до діючого законодавства і запровадити кримінальну відповідальність за застосування електричних засобів (електровудок) на водоймах України.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?