З Новим Роком та Різдвом Христовим

Мальовнича Чернігівщина заслужено вважається перлиною національної культури України, краєм, де високо цінується духовність. Тож, як було у давнину, так і в наші неспокійні часи (коли країну роздирають політичні й соціальні негаразди) сім’я залишається вищою цінністю та основним носієм культурних зразків, що передаються від покоління до покоління.

Партія «Основа» вважає, що неможливо переоцінити роль сім’ї в створенні процвітаючої України. Основою державної політики мають бути, насамперед, питання розвитку економіки й добробуту громадян, а не питання мови, історичної пам’яті та геополітичного вибору.

Андрій Дуплечев

Для всіх нас Новорічні свята є втіленням добра і радості. Це час, коли ми вітаємо один одного, висловлюємо найтепліші побажання та заряджаємося позитивом на цілий рік. У ці дні кожен із нас підбиває підсумки року, що минає, та складає власні амбітні плани на майбутнє. З великими сподіваннями та надією в серці ми дивимося у завтрашній день.

Лідер партії «Основа» на Чернігівщині Андрій Дуплечев з нагоди Новорічних свят бажає всім громадянам миру і злагоди, міцного здоров’я й достатку, родинного затишку та душевного спокою.

І хоча рік, що минає, був зовсім не простий для країни, але хочеться сподіватися, що наступний Новий 2019 рік принесе в наші домівки не лише дешевше тепло в кожну оселю, а й тепло в людські серця, не тільки збільшення зарплатні, а й зростання наших особистих успіхів та усіх задумів, не одну віру, а ще й надію та любов у краще майбутнє для нас і наших дітей.

«Нехай ці приємні для всіх свята, як світлі вогники оновлення, мрій та сподівань, принесуть добро й злагоду вам і вашій родині та подарують довгоочікуваний мир і єдність всім українцям!» – щиро зичить усім пан Андрій, – «Хай виповнюються усі бажання та мрії, нехай щастить в кожній добрій справі, а Бог оберігає кожного з вас, ваших рідних й нашу Україну!»

Андрій Дуплечев поділяє думку лідера партії «Основа» Сергія Тарути стосовно пріоритетності принципів поваги для кожного жителя нашої держави, адже для побудови європейської країни кожен її громадянин має відчувати свої права та свободи, державну підтримку та захищеність на практиці.

Тому саме в Новому році хочеться побажати усім нам жити в Україні по-європейськи впевнено, успішно та перспективно!..

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?