З ким Ви, пане Президенте?

Котвіцький
Котвіцький

Почну здалеку. Не аж-аж, але вже з забутого далеку. З Мукачівської бучі.

Сталася буча на Закарпатті, яку Тимчасова Слідча Комісія Верховної Ради України після тривалого ретельного вивчення обставин бучі окреслила, як “провокацію міліції Закарпаття”. Це авторитетний висновок держави Україна.

А як блискавично швидко окреслив цю подію Міністр Внутрішніх Справ України?

Аваков звинуватив у подіях в Мукачеві “терористичну банду”, мавши на увазі бійців «Правого сектору». Після висновку ТСК такий поспішний висновок Авакова годі окреслити инакше, як “кришування” корумпованої міліції Закарпаття.

Дивно? Міністр захищає корупціонерів і винує патріотів-захисників України.

Іншими словами: «Сліпий завинив, а горбатого повісили».

Ще, правда не повісили, але готові повісити.

А дійсну причину блискавичної реакції Авакова розкрив депутат Сергій Лещенко у статті «На чорний  день. Команда Авакова нелегально вивела за кордон майже мільйон [гривень]».

Депутат розкриває незаконний переказ Авакова через свого партнера Котвицького 40 мільйонів доларів на Панаму.

Ця афера пояснює тривале цькування Аваковим – синхронно з Путиним – патріотів українських добровольчих куренів /батальйонів/. У цих куренях зібралася людність справедливих поглядів. Така людність не до шмиги Авакову. Треба їх очорнити, звинуватити у всіх смертних гріхах і в разі потреби спровакувати на незаконні дії. Тоді можна буде спокійно робити чорні діла, незавершені за часів Януковича.

І це все робити під маркою боротьби з корупцією, під маркою реформи міліції і творення поліції.

Хитро? Хитріше не придумаєш. Варто згадати, що Путин засилав, засилає і засилатиме в Україну саме таких дволиких Янусів, які у відповідний момент будуть здатні зробити державний переворіт.

Після всіх реформ і люстрацій ряд корупціонерів зберігся і в «Ощадбанку» і в Нацбанку України, які дали добро на переказ грошей. Автор статті прямо звинувачує прем’єр-міністра у сприянні незаконному переказу грошей. Якщо це не так, то треба чекати позову Яценюка до Лещенка за образу честі.

Найцікавіше, як буде реагувати на факти, викладені в статті Лещенка, Президент Порошенко. Згадані факти у будь-якій  европейській країні – це переломна інформація перед виборами місцевими, не кажучи про майбутні президентські.

З ким Ви, пане Президенте? З корупціонерами, чи з народом України?

Святослав Караванський

*)Зберігаємо правопис автора  

Від редакції

Після оприлюдненої інформації Сергієм Лещенком глава МВС Арсен Аваков відкинув заяви нардепа від Блоку Петра Порошенка щодо виведення коштів у Панаму і заявив, що  нардеп “займається замовними маніпуляціями”. У той же час очільник правоохоронного відомства зазначив, що за минулий рік Котвіцький заплатив 32 млн гривень прибуткового податку. Про це Аваков заявив під час спілкування з журналістами у Харкові, повідомляє Укрінформ.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?