З Давиденка та Приходька знімають депутатську недоторканність?

Під час проведення ранкової наради фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді 3 жовтня народний депутат Антон Поляков (обраний у 206-му виборчому округу) передав особисто листа Генеральному прокуророві щодо «справи Давиденка-Приходька».

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

У листі йдеться про деякі пікантні подробиці у діяльності інших нардепів від Чернігівщини Валерія Давиденка та Бориса Приходька. Факти, які наведені у листі, ґрунтуються на інформації, яку отримав Антон Поляков від активістів «Всеукраїнського Об’єднання Добровольців.

Нагадаємо, що представники «Всеукраїнського об`єднання добровольців» днями вручили народним депутатам від «Слуг народу» Зубу, Зуєву, Полякову та Семінському звернення.

У своїй заяві добровольці вимагають від «Слуг народу», щоб вони передали їхнє звернення до Генеральної прокуратури, аби ця інституція, маючи достатньо підстав, через відповідну процедуру ініціювала у Верховній Раді питання щодо зняття недоторканності з Бориса Приходька та Валерія Давиденка.

«Особисто передав пану Рябошапці мого листа на основі звернення “Всеукраїнського Об’єднання Добровольців”. До речі, Генпрокурор повідомив, що вже має документи на подання на зняття недоторканності з деяких депутатів Верховної Ради», — написав Антон Поляков.

Трохи раніше інший народний депутат від фракції Слуга народу Олег Семінський вже передав до Генпрокуратури відповідного листа.

Схожа публікація:

Добровольці вимагають зняття «недоторканності» з двох нардепів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?