Якою буде погода у п’ятницю?

23 жовтня в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На більшій частині країни буде суха погода, за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +4…+16 градусів, удень +14…+21. Вітер змінних напрямків, переважно південний, південно-західний, західний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях переважатиме мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі повітря охолодитися до +7…+10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +15…+17. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

У південних областях буде мінлива хмарність. У регіоні – без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +6…+14 градусів, удень повітря прогріється до +17…+21. Вітер переважно південний, західний, північно-західний і південно-західний, 2-8 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +11…+16 градусів. Денна буде коливатися від +19 до +22. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +6…+10, денна температура повітря складе +18…+20 градусів. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +4…+10 градусів, удень підніметься до +12…+18. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні – без опадів. Температура повітря вночі +9…+11, вдень +14…+16 градусів. Вітер західний, південно-західний, південно-східний та південний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5…+8 градусів, удень – від +17 до +20. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?