Якою буде погода серед тижня?

У середу, 14 жовтня, в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У північних, західних областях та в Карпатах висока ймовірність дощу, за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі складе +1…+ 19 градусів, удень +6…+26. Вітер змінних напрямків, переважно південно-західний, південний, західний та південно-східний, 1-10 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі температура повітря складе +9…+17 градусів, удень – від +15 до +22. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні – без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +10…+17 градусів, удень повітря прогріється до +17…+25. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 2-9 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода. Уночі температура повітря складе +16…+19 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +21 до +26. Вітер західний, південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні переважно сухо. Вночі до +10…+15 градусів, денна температура повітря складе +21…+25. Вітер південний, південно-східний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +1…+7 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +6…+13. Вітер західний, південний і південно-західний, 2-8 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +4…+6, вдень – до +5…+9 градусів. Вітер переважно південно-східний та південний, 1-6 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні – без опадів. У Вінницькій області висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9…+15 градусів, удень – від +15 до +22. Вітер південно-східний, південно-західний і південний, 1-7 м/с.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?