Якість і результати реформи залежать виключно від громади

22 березня на Куликівщині побував народний депутат України по 208 виборчому округу Валерій Давиденко. У громадській приймальні в Куликівці він провів прийом громадян.

5 167На прийом до парламентарія прийшло більше 35 громадян, кілька звернень були колективними.

Кожного з відвідувачів Валерій Миколайович уважно вислухав, у процесі спілкування надав консультації та поради з проблемних питань, з якими звернулися представники деяких установ та організацій, питання, які потребують вивчення, взяв під особистий контроль.

Першими  на прийомі побували головний лікар первинної ланки медицини Лідія Дмитришина, лікар УЗД Любов Запорожець та завідувач лікарської амбулаторії с. Виблі Орест Чулій. Медики висловлювали щиру подяку за надання якісної сучасної апаратури, що  сприяло кращому і безкоштовному обстеженню хворих не тільки в районі, а й по селах, де систематично працюють бригади медиків. Було і прохання: допомогти придбати кардіограф для поліклініки.

Орест Михайлович висловив занепокоєння долею паліативного відділення, яке функціонує при лікарській амбулаторії. Його хочуть перевести в районну лікарню.

Виблівський сільський голова Анатолій Ревко, який також входив до складу цієї делегації, порушив питання використання недобудованого добротного приміщення на території Виблівської лікарської амбулаторії: чи не можна там відкрити реабілітаційний центр для воїнів учасників АТО ?  Народному депутатові ідея сподобалася, він обіцяв сприяти у її вирішенні.

Селищний голова Наталія Борщан пришла з представниками будинку № 49 по вулиці Миру, де існує серйозна проблема: протікає дах, його треба негайно ремонтувати, а коштів обмаль. Йшла мова і про долю 60-квартирного незаселеного будинку в селищі, якість води, про дитсадок, де необхідно замінити решту ( десь 40%) вікон та дверей.

Директор Куликівської ЗОШ Ольга Труш не тільки сердечно дякувала Валерія Давиденка за увагу до дітей, підростаючого покоління,  а й просила посприяти у вирішенні проблем найбільшої у районі школи, де навчається більше 500 дітей: допомогти з ремонтом даху, підлоги, надала необхідну документацію.

Секретар Вересоцької сільської ради Галина Лазар виконала приємну місію: запросила народного обранця на відкриття дитячого садка в селі.

За  підтримкою прийшли представники Свято-Михайлівського храму та прихильники  Української автокефальної церкви, яка планує розпочати будівництво у нашому райцентрі, а також пенсіонери Куликівки  багатодітна матір  з Дрімайлівки. Ім була надана матеріальна допомога у день прийому.

У багатьох питаннях, що стосуються діяльності сільських рад та громад, Валерій Давиденко наголошував, що вирішити більшість проблем можна буде тільки тоді, коли об’єднані громади стануть господарями грошових ресурсів. За його словами саме громада, а не хтось інший, має вирішувати, куди і як витрачати власні кошти. «Якість і результати реформи залежать виключно від громади. Але важливо дати їй повноваження. Необхідно, аби вже нині громади почали розробляти соціально-економічні проекти, які фінансуватимуться за рахунок державних та міжнародних фондів та організацій».

Опісля особистого прийому Валерій Давиденко зустрівся з керівниками району – головою Куликівської райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом та головою районної ради Наталією Халімон. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, що піднімалися на особистому прийомі людьми, а також інші важливі проблеми, що стосуються освітянської галузі, оздоровчого табору «Деснянка».

5 089У цей же день Валерій Давиденко зустрівся з депутатами районної та селищної рад від політичної партії «Наш край». Йшлося про виконання звернень громадян, проблеми та пропозиції, висловлені на загальних зборах громадян. Депутати ділилися досвідом. Світлана Пономаренко, педагог із Горбового, розповіла про вирішення проблеми з постачанням електроенергії на чотирьох невеликих вуличках, яка не вирішувалася багато років. Зараз ситуація покращалися, напруга стабілізувалася.

Депутат районної ради, завідуюча ФАПом Валентина Жидка з Грабівки подбала про відкриття і роботу аптечного пункту. Таким чином вирішилася проблема забезпечення ліками жителів села. Вона існує і в інших населених пунктах, її необхідно вирішувати.

З депутатами селищної ради обговорено питання якісного ремонту та освітлення вулиці Піонерської, яку торік хоч і підремонтували, але стан покриття залишається незадовільним, а вкладені немалі кошти громади.

Йшлося і про таку форму роботи, як депутатські запити.

5 050Валерій Миколайович також поспілкувався з представниками трудових колективів ТОВ «Полісся» та ПП «Куликівські аграрні інвестиції». Обговорено багато проблем з директорами та спеціалістами підприємств Володимиром Дзюбою, Володимиром Бойком, Тамарою Крошкою, що стосувалися оподаткування, створення самодостатньої локальної громади, децентралізації коштів та шляхів вирішення проблем у рослинницькій та, особливо, тваринницькій галузях. Піднімалося болюче питання низьких закупівельних цін на молоко. Народний депутат давав поради та поділився  своїм досвідом роботи в аграрному секторі економіки, подарував депутатам райради модем для безпроводового Інтернету, що дасть можливість поліпшити спілкування, інформаційну забезпеченість та сприятиме покращенню депутатської діяльності.

На особистому прийомі побувала Тетяна Зінько. Фото автора

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?