Вийшов новий журнал «Літературний Чернігів»

Щойно вийшов четвертий, завершальний у 2019 році, щоквартальник-журнал «Літературний Чернігів».

У ньому, як завжди, багато цікавого. Тут представлені нові оповідання Валентини Мастєрової, Віктора Татарина і Владислава Савенка; вірші Олега Гончаренка, Сергія Ткаченка, Михайла Василенка, Ганни Демиденко, Лариси Дущак та Вероніки Іваницької; драма Олександра Забарного «Історія однієї любові».

Віктор Татарин розповідає про міжнародний фестиваль «Литаври», який вже втретє успішно відбувся на Придесенні. Також представлені вірші учасників цього яскравого фестивалю Анатолія Кичинського, Ірини Цілик, Мар’яни Савки, Тетяни Винник, Роберта Месхі та Адама Семенчика.

Запам’яталися проникливі краєзнавчі публікації Людмили Студьонової і Олександра Олійника. Друкуються листи Петра Сороки до Михася Ткача.

Вміщено рецензії Володимира Кузьменка – на навчальний посібник Оксани Гарачковської, Василя Слапчука – на книжку «До світла. Листи письменнику Сергієві Дзюбі», Олександра Забарного – на збірку оповідань Тетяни Лепської «Пригорща», Віктора Божка – на вибрані твори у семи томах Андрія Гудими, В’ячеслава Бабченка – на роман Віктора Божка «Афганська жара», Григорія Самойленка – на антологію Анатолія Роліка, Станіслава Зінченка – на роман К’єля Йогансона, перекладений Анатолієм Роліком.

Публікуються вірші для дітей Лариси Ткач та казка Людмили Шутько з Італії «Як троє принців змагалися» (переклад Сергія Дзюби, Ганни Маджуги; художниця Марина Скоробагатько).

Можна ознайомитися з матеріалами журналу в електронному вигляді: Літературний Чернігів №4/88-2019 р.

На першій сторінці обкладинки – Вознесенська церква в Коропі.

Сергій Квітницький

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?