Витрати на всі види допомоги склали 140 млн грн

Витрати на всі види допомоги за рахунок бюджету Фонду соціального страхування України по Чернігівській області склали за I півріччя 2019 року — 140,0 млн грн, що на 21,4 млн грн (або 18,0%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це 20 серпня 2019 р. йшлося на селекторній нараді, яка пройшла під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимира Нашиванька, за підсумками роботи управління та його відділень в області за І півріччя поточного року.

Страхувальниками було подано 16 408 заяв — розрахунків, що на 604 (3,8%) заяв — розрахунків більше, ніж за аналогічний період минулого року. За рахунок коштів Фонду матеріальне забезпечення отримали більше ніж 37,8 тис. осіб.

Забезпечувалась виплата наступних видів допомоги:

— по тимчасовій непрацездатності — 105,5 млн. грн., що складає 75,3%, від суми всіх витрат на допомогу;

— по вагітності та пологах — 33,9 млн. грн., що складає 24,2% від всіх витрат;

на поховання — 656 тис. грн., або 0,5% від всіх витрат.

Нагадаю, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а допомоги на поховання – свідоцтво про смерть застрахованої (працюючої) особи.

Олена Метлицька,

заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?