Випробування боєприпасів і зброї, виготовленої в Україні, пройшло успішно

На військовому полігоні поблизу Гончарівського, що на Чернігівщині, відбулися комплексні випробування боєприпасів і нової зброї українського виробництва.

За рішенням РНБО у найкоротші терміни в Україні було розпочато виробництво боєприпасів, які раніше не вироблялися в нашій державі. Для підтвердження їхньої якості та характеристик, на військовому полігоні Збройних Cил України, що поблизу Гончарівського на Чернігівщині, були проведені комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва.

«Відбулася важлива фаза випробувань найбільш дефіцитних 152-мм снарядів, а також 60-мм мін для нових українських мінометів», — повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, додавши, що на полігоні також відбулися випробування двох модифікацій 60-мм та двох модифікацій 82-мм мінометів, а також “перевірка безпекових характеристик під час ведення вогню зі 120-мм мінометів.

Усі балістичні характеристики перевірялися фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки за допомогою сучасного комплексу – мобільної радарної системи траєкторних вимірювань, унікальність якого полягає в тому, що надзвичайно точно відслідковує траєкторію польоту не тільки снаряду, міни чи ракети, а навіть кулі.

Турчинов також наголосив, що боєприпаси та артилерійська зброя, які випробовувалися, виробляються як державними, так і приватними підприємствами, що дозволяє в межах прозорої конкуренції покращувати їхню якість та зменшувати вартість.

«Хочу підкреслити, що всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії», — підсумував секретар РНБО.

Олександр Парій, підполковник

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?