Викрили групу осіб, які збували наркотики у «зоні»

У Чернігові викрито групу осіб, які займались незаконним збутом наркотиків в місцях позбавлення волі.

Органами прокуратури Чернігівської області постійно вживаються заходи, направлені на протидію незаконному обігу наркотичних засобів, повідомляють у прокурорському відомстві.

Відтак, за процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області та оперативного супроводу Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, 2 вересня 2019 року задокументовано діяльність групи осіб, яка займалась збутом наркотичного засобу – метадону (фенадону) у Чернігівський слідчий ізолятор.

В поле зору правоохоронців ці особи, які збували наркотики, потрапили у квітні 2019 року.

Протягом п’яти місяців злагодженої та послідовної роботи органу поліції та прокурорів встановлено, що зловмисник передавав таку речовину двом спільникам, які утримувалися у місці позбавлення волі та в подальшому збували наркотики іншим ув’язненим.

За результатами обшуків за місцем проживання зловмисника та в Чернігівському слідчому ізоляторі вилучено наркотичні засоби, ваги, ампули, грошові кошти.

Наразі прокурором повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та до суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?