Вийшов новий музичний хіт про Путіна

Вони відмовили багатьом телеканалам і до останнього тримали інтригу своєї пісні. В ній хлопці розповідають про те, як погано пити горілку на війні, про нове прізвисько Путіна і як будуть звільняти Україну від окупантів.

Терористи вже плачуть, бо навпроти них стоїть легендарний 2-й батальйон 53-ї бригади, за плечима якого запеклі бої в Станиці-Луганській, Авдіївці та Зайцево. Хлопці не проти і зірку зняти на червоній площі, а місцевих правителів особисто доставити до суду міжнародного трибуналу.

Про нову пісню розповіли на своїй сторінці у facebook автори проекту “Повернись живим”.

Є сподівання, що ця пісня стане справжнім хітом, а небайдужі люди допоможуть придбати для хлопців безпілотний апарат…

Допомогти хлопцям придбати безпілотний апарат можна тут:goo.gl/J0KZ14

Новий хіт про Путіна – повна версія

Доброго ранку, країно! Вони відмовили багатьом телеканалам і до останнього тримали інтригу своєї пісні. В ній хлопці розповідають про те, як погано пити горілку на війні, про нове прізвисько Путіна і як будуть звільняти Україну від окупантів.Терористи вже плачуть, бо навпроти них стоїть легендарний 2-ий батальйон 53-ої бригади, за плечима якого запеклі бої в Станиці-Луганській, Авдіївці та Зайцево. Хлопці не проти і зірку зняти на червоній площі, а місцевих правителів особисто доставити до суду міжнародного трибуналу.Ми сподіваємось, що ця пісня стане справжнім хітом та небайдужі люди допоможуть придбати для хлопців безпілотний апарат. А поки ви насолоджуєтесь військовим музикальним шедевром, ми хлопцям передаємо новесенькі тепловізори.Допомогти хлопцям придбати безпілотний апарат можна тут:goo.gl/J0KZ14Andriy RymarukПроект "Повернись живим"

Опубліковано Повернись живим 23 травня 2017 р.

Andriy Rymaruk, проект “Повернись живим”

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?