Ввели в обіг марку «UEFA Champions League Final»

Офіційна церемонія введення в обіг спеціальної поштової марки «UEFA Champions League Final 2018 (Фінал ліги чемпіонів УЄФА. Київ-2018)».

Подія відбулася 20 травня на стадіоні «Місто спорту» у Києві за участі в. о. генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка та легенд українського футболу – Андрія Шевченка, Владислава Ващука і Сергія Реброва.

“Укрпошта внесла свій вклад у свято фіналу Ліги чемпіонів у Києві. Як колишньому футболісту, мені було приємно разом із зірками українського футболу ввести в обіг марку до цього матчу. Відсьогодні поштову марку можна придбати у відділеннях Укрпошти“, – сказав під час церемонії спецпогашення Ігор Смілянський.

На марці зображено Кубок Ліги Чемпіонів УЄФА. Номінал марки- 9 грн. Її тираж – 130 000 примірників.

26 травня, в день проведення фінального матчу, відбудеться спецпогашення поштової марки спеціальним поштовим штемпелем «UEFA Champions League Final Kyiv 2018».

Нагадаємо, що в 2006 році Андрій Шевченко та Владислав Ващук були героями поштової марки на честь гри національної збірної України в ј фіналу Чемпіонату Світу з футболу.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?