Вперше в Україні аргентинські музиканти з прем’єрою програми «JazzUA»

16 грудня 2017 19:00 Міський Палац Культури. м. Чернігів

Ілля Бондаренко – скрипка (Україна)

Наталя Лебедєва – рояль, аранжування (Україна)

Флавіо Ромеро – контрабас (Аргентина)

Оскар Жюнта – барабани (Аргентина)

Спеціальний гість – Олена Жукова, рояль (Україна)

Вперше в Україні українсько-аргентинський гурт з новою програмою аргентинської музики, танго, та оригінальних джазових аранжувань українських мелодій під назвою “JazzUA”. Прем’єра програми відбулася у жовтні 2017 в Буенос-Айресі і вперше буде виконана в містах України у грудні 2017 року унікальним складом музикантів з України й Аргентини.

Соліст проекту – 16-річний скрипаль-віртуоз Ілля Бондаренко, соліст проекту Two Violins Band, який представляв Україну на таких унікальних майданчиках, як Білий Дім (Вашингтон, 2016), де Ілля став першим іноземцем і єдиним українцем, якого запросили виступати під час традиційних різдвяних святкувань; в славетному Карнегі Холі та у Нью-Йорку (2015 р.)  на благодійному Балі Принца Гаррі у Лондоні (2014 р.) і тоді ж у Посольстві України в Лондоні (сюжет ВВС), під час зустрічі Папи Римського з дипломатами ООН (виконувалася музика, яку Ілля написав у 12-річному віці з присвятою загиблим у війні на Сході України; Нью-Йорк, 2015), Віденська філармонія (фестиваль “U Stream”, 2017), Референдум у Нідерландах (5 концертів, 5 міст, 2016), Головний офіс ООН у Нью-Йорку (благодійний проект “Пазли Вічності”, 2014), Токіо-Фукушіма-Славутич (проект з відомим дизайнером KENZO; 2016-2017 рр.), у кращих залах Буенос-Айреса (Аргентина, 2017 р.), у Японії (2016 р.).

Автор аранжувань Наталя Лебедєва– провідна джазова піаністка, композиторка, аранжувальниця й бенд-лідер. Викладач Інститут музики ім. Р.М. Глієра. Українські видання й музиканти в один голос називають її найбільш авторитетною джазовою піаністкою України. Наталя – учасниця численних проектів, колективів та фестивалів. Музичний директор і лідер стейдж-бендів дитячих і молодіжних джазових фестивалів. Разом з Іллею вона об’їхала весь світ і є автором найбільш унікальних музичних програм, що виконує у складі Two Violins Band від 2012 року. Саме Наталія Лебедєва створила програму українських пісень з різних куточків України “JazzUA” та своїм композиторським і виконавськими талантом вдихнули нове життя й сучасність у відомі фольклорні мелодії та мотиви.

За контрабасом Флавіо Ромеро – молодий темпераментний музикант і композитор, якого запрошують до співпраці світові зірки музики, що приїжджають до Буенос-Айреса. Харизматична гра Флавіо захоплює слухача та підняла його на вершину музичної сцени Аргентини. Був кращим студентом Національної музичної консерваторії Аргенити, де тепер викладає; проходив стажування у Нью-Йорку. Учасник джазових фестивалів у Латинській Америці. Після успішної співпраці в Буенос-Айресі, Two Violins Band запросили Флавіо в Україну, яку він відвідає вперше!

За барабанами зіграє кращий джазовий барабанщик Аргентини Оскар Жюнта – який також ВПЕРШЕ завітає до України! І з яким Two Violins Band отримав колосальне задоволення від співпраці в Аргентині! Оскар – регулярний партнер всесвітньо відомого композитора Лало Шифріна (багаторазовий лауреат премії “Оскар” за музику до кіно), та легендарного джазового трубача Вейна Шортер (багаторазовий лауреат премії “Ґремі”), а також Хербі Хенкока, Дейва Холланда, Джона Патітуччі, Біллі Кобхема, Пакіто де Рівери, Філіпа Катріна та ін.

Спеціальний гість – Олена Жукова. Піаністка, лауреат міжнародних конкурсів, Ph.D (кандидат мистецтвознавства), доцент Національної музичної академії України, викладач Київського інституту музики ім. Р.М.Гліера, КССМШ ім. М. В. Лисенка. Олена брала участь у численних фестивалях і концертах в Україні, Угорщині, Великобританії, Норвегії, Нідерландах, Австрії, Аргентині. Співпрацює з провідними музичними колективами України та Європи. Постійний партнер гурту Two Violins Band у проектах бароко, класичної, сучасної та авторської музики.

Під час концерту Олена разом з Іллею Бондаренком та аргентинськими музикантами виконають твори легендарного аргентинського композитора Астора П’яццоли – який перевернув і змінив уявлення світу про танго!

Генеральний партнер туру ENERI Dr. Pedro Lylyk

За підтримки Чернігівської міської адміністрації та Посольства Аргентинської республіки в Україні

JazzUA в Usina del Arte, Буенос-Айрес, 2017 https://youtu.be/Y7HRoJU0XUY

16 грудня 2017, 19:00

Міський Палац Культури

Чернігів, Івана Мазепи, 23

Квитки +3804629708253 www.concert.ua

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?