Водіїв попередили про погіршення погоди 9 січня

До уваги водіїв! Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області.

9 січня приблизно з 5-ї ранку на Чернігівщині очікується дощ, що переходитиме в мокрий сніг. Температура вночі -6…-1º, вдень від -1º …+4º тепла.

За таких погодних умов є висока вірогідність утворення ожеледиці. Просимо автомобілістів обов’язково враховувати метеопрогнози при плануванні поїздок!

Будьте уважні та обережні за кермом! Раціонально оцінюйте дорожню обстановку! Обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію, не виконуйте ризикованих маневрів та уникайте різкого гальмування на вологому промерзлому покритті. Зимові шини з нормальними протекторами – це маст-хев!

Водіям рейсових пасажирський автобусів рекомендуємо перед виїздом на маршрут зв’язатися з черговим диспетчером Служби автодоріг.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами:

(0462) 661893 – зі стаціонарного;
0952714374 – з мобільного.

На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області знаходитиметься у режимі цілодобового чергування. Планується проведення робіт з обробки покриття протиожеледними матеріалами за необхідності.

На зимовий період на випадок погіршення погодних умов на автошляхах Чернігівщини визначені місця стоянки транспортних засобів, де водії можуть перечекати негоду, не наражаючи ні себе, ні інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

У Чернігівській області на автомобільних дорогах державного значення є 41 майданчик відстою.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?