Військового розвідника перепоховали на Чернігівщині

У День пам’яті та примирення військовослужбовці підрозділів та офіцери оперативного командування «Північ» взяли участь у перепохованні бійця, який загинув у роки Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ».

У рідне село Печенюги Новгород-Сіверського району останки розвідника Івана Васильовича Рубана привезли з Могильовської області з Білорусі, де 25-річний армієць у 1941-у загинув у бою з німецькими окупантами.

Допомогли розшукати родичів на Чернігівщині та привезти залишки воїна на рідну землю чернігівські пошуковці з регіональної групи громадської організації «Союз пошукових загонів України».

З нагоди перепоховання та Дня пам’яті та примирення у селі Печенюги організували мітинг-реквієм за участі родичів загиблого, військових, влади та представників із навколишніх сіл. Священик провів заупокійний молебень, хвилиною мовчання згадали полеглих воїнів минулої війни, до підніжжя Меморіалу слави поклали квіти.

Поховали розвідника Рубана на сільському кладовищі поруч з рідними за військовою традицією під автоматні постріли.

Салютна група та Почесна варта була представлена військовими з підрозділів ОК «Північ». Вони ж допомогли і в організації поховання. Музичний супровід організував військовий оркестр 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, подібні перепоховання воїнів Другої світової відбудуться і в Ніжині та с. Красне Бахмацького району. Там в останню путь проведуть відповідно навідника Сергія Михайловича Євтушенка 1924 р.н. та Михайла Івановича Алексєєнка 1915 р.н., які загинули у 1944-у на Волині.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?