Військові музики з Чернігова підкорили Закарпаття

Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України повернулись до Чернігова з двотижневих гастролей Закарпаттям.

Турне проходило в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом». Через музичну культуру і мистецтво загалом військові намагаються стати ближчими до цивільного населення.

— Проект реалізовуватиметься протягом 2019-2020 років в усіх областях нашої держави. В ньому беруть участь 5 провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України, Заплановано дати близько двохсот концертів, — розповів представник Військово-музичного управління ЗСУ Ігор Карпунь.

Концертна програма, поділена на блоки – військово-патріотичний, оркестровий та блок українських народних і популярних пісень. Звучали, зокрема, “Українські візерунки” Євгенія Філіпова, “Гопак” Арама Хачатуряна. Чернігівці виступали в Ужгороді, Тячеві, Сваляві, Чопі, Хусті та ще низці міст сонячного Закарпаття.

— Людям подобається жива музика. Деякі концерти проходили на площах. Дощило. Але глядачі не розходились, – зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Ігор Кішман, — Окрема подяка місцевим волонтерам, зокрема Олегу Височану з Ужгорода, які допомогли з виготовленням та розповсюдженням афіш.

Чернігівські музиканти сподіваються, що до закінчення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», вони проведуть ще 2-3 подібних турне.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?