Військова присяга — на вірність українському народові

У 8 навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України 327 юнаків призову весна-2019 склали Військову присягу на вірність українському народу.

У заході взяли участь та привітали молодих воїнів з урочистим складанням Військової присяги голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, радник голови Чернігівської обласної ради – Дмитро Никоненко, а також представники органів місцевої влади та самоврядування, батьки та рідні військовослужбовців, учасники АТО та містяни.

Частина військовослужбовців, що склали присягу, розпочнуть строкову службу в підрозділах Держспецтрансслужби, а інші здобуватимуть військові спеціальності у навчальному центрі.

Загалом 8-й навчальний центр готує фахівців за 28-ми спеціальностями, зокрема, командирів відділень, саперів, водолазів, санітарних інструкторів, кранівників, механіків тощо.

На завершення урочистостей духовий оркестр навчального центру під керівництвом військового диригента полковника Миколи Смаля подарував усім присутнім чудовий концерт.

А батьки військовослужбовців і гості центру мали можливість ознайомитися з інфраструктурою частини, навчальними класами та побутовими умовами життя і служби курсантів.

Олександр Парій,

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони (м.Чернігів)

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?