Війну «договорнякам» у владі оголосили братчики-добровольці

«Вони мають сидіти в тюрмі, а не у Верховній Раді». Під таким гаслом 11 вересня у столиці України відбулась акція однодумців з громадської організації «Всеукраїнське об`єднання добровольців». Мета акції: зло повинно бути покарано!

Цього дня у Дарницькому районному суді м. Києва мало відбутися судове засідання за фактом розкрадання державного майна в особливо великих розмірах, де фігурує і народний депутат України по 210-му виборчому округу Борис Приходько, який свого часу працював з головною екс-банкіршою країни пані Гонтарєвою, під час правління якої курс у співвідношенні гривня-долар злетів з 8-ми до 30 грн.

Віктор Іллюшко

— Ми вимагаємо, щоб такі справи розслідувалися, а не «висіли» в повітрі, — зауважив Віктор Іллюшко ꟷ голова Чернігівського обласного осередку ГО «Всеукраїнське об`єднання добровольців», бо ті ж можновладці знову пробиваються до влади і знову намагаються грабувати нашу державу і наш народ. 

Судове засідання не відбулося через неявку народного депутата Бориса Приходька. Виявляється, його представник подав клопотання перенести засідання суду на інший день ꟷ 13 вересня ꟷ через те, що цього дня нардеп повинен бути на сесії Верховної Ради. Але дивно, адже і 13 вересня заплановане пленарне засідання в Раді. Виходить, що нардеп Приходько і справді уникає відповідальності?

Олена Живко

— З приходом нового Президента ми чекаємо, що Україна оновиться і до влади прийдуть нові люди, ми станемо жити краще й по інших правилах. — висловила свою думку під час проведення акції у Києві Олена Живко ꟷ керівник ГО «Об`єднання добровольців України». — Однак, як бачимо, до влади рвуться й ті, хто заплямував себе ще під час колишньої влади…. Використовуючи дуже хитрі методи, вони намагаються просунути своїх людей у вищі органи державної влади… Ми ж хочемо, щоб до влади прийшли такі люди, які по-справжньому дбають про країну, а не про свій гаманець…  

А відтак активісти з ГО «Всеукраїнське Об`єднання добровольців» вимушені були подати відповідне звернення до Офісу глави держави. Вони вважають, що Президент України повинен знати, з ким він може розбудовувати країну, а кому не слід довіряти.

Вадим Йовенко

— «Всеукраїнське Об’єднання Добровольців» має на меті допомогти всенародно обраному Президенту Володимиру Зеленському змінити країну і позбавити її від подібних кадрів, — зазначив Вадим Йовенко, член координаційної Ради «Всеукраїнського об`єднання добровольців». — Адже десятки мільйонів українців зробили свій вибір за оновлення влади і країни та за очищення її від представників «старого режиму», які зганьбили себе через різні махінації, схеми та оборудки…

Спілчани «Всеукраїнського об’єднання добровольців» рішуче налаштовані на подальшу боротьбу з тими, для кого поняття честі, гідності та справедливості залишаються за задвірках.

— Такі політики повинні сидіти не у Верховній раді, а за ґратами, а його поплічники відповідати за скоєне згідно закону! — переконаний Вадим Йовенко.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?