Військові привітали з весняним святом бойових подруг

В Чернігівському та Сумському гарнізонах військовослужбовці привітали з жіночим весняним святом бойових подруг та волонтерів.

Святковий захід, з нагоди чудового весняного свята відбувся в Чернігівському обласному військовому комісаріаті. Обласний військовий комісар полковник Олександр Криворучко особисто привітав усіх жінок комісаріату.

При вході в актову залу чарівних колег вітали трояндами, що, безумовно, стало однією із складових гарного святкового настрою.

З нагоди свята як військових, так і службовців та працівників було заохочено від імені Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, командувача військ ОК «Північ» та обласного військового комісара нагородами, грамотами, подяками, цінними подарунками тощо.

Також для чарівніших колег військові влаштували святковий концерт за участю відомих колективів та вокалістів Чернігова.

У Сумській реактивній артилерійській бригаді також, з нагоди Міжнародного жіночого дня, командування та особовий склад привітали зі святом жінок-військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та волонтерів.

Урочистості відбулися у клубі військової частини. З вітальним словом до жінок звернувся ТВО командира підполковник Олег Петрик. Він подякував їм за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, наполегливу та самовіддану працю.

Святкову та радісну атмосферу в залі цього дня дарував жінкам військовий оркестр бригади виконанням дефіле з композицій, як світової класики, так і відомих українських виконавців, начальник клубу частини, артисти Академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, лауреати міжнародних конкурсів ПК «Хімік» та артисти Сумського аграрного університету.

Живі квіти, подарунки, подяки і грамоти, медалі та відзнаки від командування бригади отримали близько сотні жінок, понад 60 з яких брали безпосередню участь в АТО на сході країни.

Підполковник Олександр Парій

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?