Відзначені переможці конкурсу «Креативне місто»

Ще минулого року в рамках започаткованого проекту «Креативне місто» був оголошений другий конкурс для неурядових громадських організацій та незареєстрованих громадських ініціатив з метою розвитку Чернігова.

У креативних змаганнях взяли участь кілька громадських ініціатив, які забажали зробити свій внесок у розвиток північної столиці України.

Кращі проекти обрали самі чернігівці. Голосування і визначення переможців проходило на сайті газети «Панорама». Саме голосування тривало до 1 квітня цього року.

Ініціатором проекту виступив народний депутат Сергій Березенко. 8 червня 2018 р. він особисто вручив сертифікати чотирьом переможцям конкурсу «Креативне місто».

Кожний проект виявився по-своєму оригінальним і є віддзеркаленням свого індивідуального змісту та напрямку.

Під час відзначення переможців автори проектів стисло презентували свої роботи.

Олег Кошевий розповів про свій проект — Міжнародний фестиваль аматорського театрального мистецтва «Санич». Цей проект направлений на увіковічення пам’яті видатного діяча мистецтва, почесного громадянина Чернігова, педагога, журналіста, поета, барда та художнього керівника аматорського театру «Ілюмінатор» Олександра Олександровича Норова.

 

Не секрет, що в Україні існує проблема комунікації між владними інституціями та громадою. Тож завдяки проекту «Спритний громадянин»(Smart Citizen) владні структури зможуть оперативніше реагувати на проблеми громадян та відслідковувати діяльність комунальних підприємств, поліпшувати їх ефективність. А спільне залучення громадськості та державних структур до діалогу сприятиме вирішенню актуальних проблем повсякденності. Цей проект представили Максим Богомаз та Денис Геращенко.

 

У Чернігові Березовий гай в районі вулиць Пухова та Кільцева став доволі популярним для чернігівців і не лише для тих, хто проживає у цьому мікрорайоні. Сюди приходять відпочити з усіх куточків нашого славного міста. На жаль, нинішній функціонал рекреаційної зони не досить різнобічний, а отже не передбачає можливостей для реалізації різних сценаріїв для взаємодії та обміном досвіду між чернігівцями різного віку, статі, соціального статусу та уподобань.

Новий проект «Roots& Shoots» має за мету створити для містян Перший громадський город. Це своєрідне міні-село у місті. Ініціаторами такого проекту виступила громадська організація «Еко місто Чернігів» та її керівник Сергій Безбородько.

Підвищити рівень якості сучасного мистецтва в молодіжному середовищі шляхом залучення молодих людей до творчої діяльності має на меті Творча ініціатива «Театр світу» (Theatrum mundi). Молоді люди віком від 18 до 35 років прагнуть розвивати свій акторський потенціал, взяти участь у роботі психологічного театру, а отже запропонували свій цікавий проект — «Виставу за п’єсою Шекспіра «Макбет». Автор такого задуму —Микола Бичук.

Автори переможних проектів отримали від Сергія Березенка відповідні сертифікати, які нададуть можливість втілити свої задумки.

Натхнення, здійснення творчих планів, реалізацію цікавих і свіжих ідей побажав народний депутат усім переможцям, аби Чернігів зробити комфортним, красивим і унікальним містом.

Сергій Вітер

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?