Відома телеведуча про неможливість переговорів з терористами

«Вони вбили 13 тисяч наших хлопців і дівчат на сході… Така ініціатива може бути прирівняна до визнання сепаратистів і терористів як таких», – Соколова розгромила “мирний план” Сивохи по Донбасу.

Допоки Донбас контролюється терористами Російської Федерації, будь-які формати спілкування з людьми, які живуть там під дулами автоматів, запропоновані радником секретаря РНБО Сергієм Сивохою, є неможливі, зауважила українська телеведуча Яніна Соколова.

Так вона прокоментувала скандальну заяву Сивохи про консервні банки, які розкрилися, адресовану депутатам Слуги народу. За її словами, реінтеграція Донбасу можлива лише тоді, як ця територія повністю перейде під контроль України, повідомили bbc, посилаючись на інформацію Патріотів України.

— У мене виникає дуже багато сумнівів щодо платформи пана Сивохи по Донбасу. Як він збирається відокремити українців і сепаратистів, українців і терористів, які вбили 13 тисяч наших хлопців і дівчат на сході? — зауважила Яніна Соколова. — І чи захочуть наші військові втілювати її – в мене великі сумніви.

—Поки Донбас контролюється Росією, будь-які формати спілкування з людьми, які живуть там під дулами автоматів, є не-мож-ли-ві. Реінтеграція людей, які живуть там, може вирішитись тільки після того, як Донбас стане нашим, – запевнила телеведуча.

До того, за її словами, розмовляти із терористами і сепаратистами в будь-яких форматах, є табуйованим для будь-якої європейської країни.

— Я не бачу конкретних кроків і стратегій, озвучених паном Сивохою, окрім якихось загальних слів на кшталт за крок до миру, «мир и єдінство». Така ініціатива може бути прирівняна до визнання нами сепаратистів і терористів як таких. Консультативна рада, про яку говорить Андрій Єрмак, з терористами неможлива. Жодна країна світу не розмовляє з терористами, – наголосила Соколова.

Ще цікаві повідомлення

One thought on “Відома телеведуча про неможливість переговорів з терористами

  1. Донецк

    кто она такая, эта грязноротая телеблядина?

Не бажаєте прокоментувати?