Від цих людей залежить безпека на дорогах

13 жовтня 1993 року Президент України Леонід Кравчук підписав Указ про щорічне відзначення професійного свята Дня автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Відтоді День автомобіліста та дорожника відзначається в останню неділю жовтня.

Від якості роботи працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства залежить безпека, своєчасність здійснення вантажних та пасажирських перевезень.

До Дня автомобіліста
За даними Головного управління статистики у Чернігівській області за січень–серпень 2017 р. підприємствами автотранспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставлено споживачам 909 тис. т вантажів, вантажооборот виконано в обсязі 548 млн ткм. Більше половини (52%) вантажних перевезень в області здійснили приватні перевізники, решту – автопідприємства. У цілому по Україні автопідприємства виконали 71% вантажних перевезень.

Слід відмітити, що половина загального обсягу пасажирських перевезень виконана автомобільним транспортом. Упродовж січня–серпня п.р. автобусами перевезено 31 млн. пасажирів (126 тис. пасажирів щодня). Пасажирооборот становив 385 млн.пас.км.

Автомобільні дороги – важлива складова загальної транспортної системи області. Довжина автомобільних доріг загального користування в області на початок 2017 р. становила 7722 км, у тому числі 7232 км – дороги з твердим покриттям. Щільність автомобільних доріг із твердим покриттям на 1000 кв. км території становить 227 км (по Україні – 277 км).

Упродовж січня–червня 2017 р. загальна сума коштів з усіх джерел на дорожнє господарство склала 126 млн грн, з яких 99% спрямовано на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування, решту – на будівництво та реконструкцію автомобільних доріг. Рік тому всі кошти (97 млн грн) витрачені на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування.

Головне управління статистики у Чернігівській області щиро вітає всіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства з професійним святом. Бажає міцного здоров’я, добробуту, родинного благополуччя, нових трудових здобутків!

Редакція приєднується до цих побажань. Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть до успіху!

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?