Весело і корисно служать танкісти на Чернігівщині

Переведення техніки на весняно-літній режим експлуатації не легка справа. З фантазією до цього підходять військовослужбовці 1-ї окремої Сіверської танкової бригади, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині.

Аби підбадьорити особовий склад, командування частини влаштовує імпровізовані концерти. Сьогодні, наприклад, перед побратимами з фаєр-шоу виступив “Шаман” — один з вояків механізованого батальйону.

— Він ще й “джигітовку” на коні може, і шаблюками добряче махає. Після такого і працюється “з вогником”, — посміхаються військові.

Зараз у бригаді на режим експлуатації у весняно-літній період вже переведено понад 55 відсотків озброєння та військової техніки. Закінчити планують до кінця квітня. У танкістів є свої особливості – великі об’єми охолоджуючих рідин та досить нелегка чистка і вивірка гармат. Останні доводиться чистити вдвох, а то і втрьох.

 У нас також працюють групи військово-промислового комплексу, ремонтні органи Озброєння Збройних Сил України та проводять гарантійне обслуговування представники Харківського бронетанкового заводу. Технікою бригада укомплектована. До кінця року чекаємо на оновлення парку машин підвозу боєприпасів — мають прийти понад два десятки нових вантажних “Богданів”, — розповів заступник командира бригади з озброєння Олександр Зощук. 

Олександр Штупун. Фото автора

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?