Великодня турбота про українських захисників

Напередодні Великодня до Чернігівського військового госпіталю завітали школярі старших класів чернігівських шкіл №6 та №10, щоб власноруч привітати хворих бійців, що перебувають на лікуванні.     

Вже близько шести років молодь та викладацький склад допомагають українським захисникам. Солодощі, листівки, необхідна апаратура для післяопераційних хворих та багато іншого школярі постійно дарують військовослужбовцям.  Цього разу учні принесли з собою великодні паски.

Діти особисто бажають приймати в цьому участь, адже багато хто з них є переселенцями з Донбасу і знає про війну не по чутках. А дехто з їхніх рідних воював на Сході України, на жаль, батьки деяких не повернулися додому.

− Щоб зробити військовим хоч маленьке свято ми провели благодійну ярмарку. Діти власними руками зробили різноманітні доробки, випічку та багато іншого. За виручені кошти ми придбали паски і подарували нашим хворим  військовослужбовцям, щоб кожен з них в цей святковий день відчув тепло рідного дому,  − зазначила педагог-організатор Чернігівської школи №10 Олена Новик.

Підполковник Ігор Березинський, 

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони (м. Чернігів)

Фото автора

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?