Вассерман: за світовою кризою буде світовий конфлікт

Публіцист, телеведучий, політичний консультант, учасник і багаторазовий переможець інтелектуальних телеігор Анатолій Вассерман спрогнозував початок нової війни після спаду світової економічної кризи.

На його думку, “Друга велика депресія” вже офіційно перейшла на новий рівень.

“Рынки летят в пропасть, откуда – и это уже очевидно – выберутся далеко не все”, – підкреслює публіцист.

Він нагадав, що цього тижня Федеральна резервна система у відповідь на обвал ринку цінних паперів скоротила ключову ставку до історичного мінімуму – від 0 до 0,25% в рік. По суті, пояснює Вассерман, ФРС почала друкувати гроші і безкоштовно роздавати їх банкірам і власників великих корпорацій, щоб ті змогли закрити фінансові діри задешево.

Однак, нагадує експерт, “на халяву довго не проживеш”. Він зазначає, що долари “ходять” не тільки всередині США – ними оплачують більшу частку міждержавних потоків товарів і послуг.

“Сверхдешевый доллар порождает общемировую инфляцию. Дальше – бедность всей планеты: на дешевых деньгах зарабатывают только богатые. Мы на собственном опыте знаем: пирамида рухнет рано или поздно, но обязательно. Не важно, что нажмет на спуск – разрушение ОПЕК или эпидемия. Револьвер уже приставлен к голове и пружина взведена!” – впевнений Вассерман.

На його думку, на “Другу Велику депресію” тиск чинить “грошометання” з 2008 року.

Він нагадав, що “Першу Велику депресію” зупинила Друга світова війна. Тоді бійня розв’язалася через капітал, який вичерпав можливості заробити і довів половину людства до голоду. Доходи були перерозподілені і побудована нинішня фінансова система ціною сотень мільйонів життів.

“Все по Марксу. За мировым кризисом следует мировой конфликт. И мы пока в самом начале этого пути. И совершаем те же ошибки! На бесчисленных экономических зомби уходят ресурсы, способные при здравом хозяйствовании принести немалую пользу”, – зазначив Вассерман.

Однак при цьому, зазначає він, ФРС щодня роздає біржовим спекулянтам банкам такі суми, яких вистачило б для вирішення проблеми з епідемією нового коронавірусу.

“Преступление происходит на наших глазах. Пока только кража. Но страшный опыт двадцатого века подсказывает, что будет и убийство. И от этого становится не по себе!” – наголосив він.

Джерело

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?