В Україні змінюються правила нарахування пенсій

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив про переведення пенсійного забезпечення на нові умови.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики.
За словами глави Міністерства, надалі в Україні дане забезпечення здійснюватимуть відповідно до закону про загальнообов’язкове пенсійне страхування.
“В Україні діяло 15 законодавчих актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення. В результаті пенсійне забезпечення залежало не від того, скільки ти працюєш, які внески платиш до Пенсійного фонду, а від твоєї посади. На сьогоднішній день всі ці закони вже не діють”, – заявив міністр.
При цьому він підкреслив, що тепер можливість піти на пенсію за вислугою років (25 років стажу, – ред.) мають тільки військові.
Як вже повідомлялося, Кабінет міністрів України ще 18 січня затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2017 рік. Бюджет Фонду становив 284 млрд гривень, а в 2016 році він був 257 млрд гривень, тобто збільшився на 27 млрд гривень. В той же час бюджет Пенсійного фонду України на 2017 рік був затверджений з дефіцитом майже у 142 млрд гривень.

“Обсяг дотації, яку ми з державного бюджету направляємо до Пенсійного фонду, знижується зі 145 млрд до 141,5 млрд гривень”, – сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?