В полі зору – Смолинський торфозавод

На виконання розпорядження голови обласної ради Ігоря Вдовенка, сьогодні, 12 січня, відбулося перше засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

Дідур облрадаЯк поінформував депутат обласної ради Дмитро Блауш, на прикінці минулого року до нього звернулися працівники Смолинського торфозаводу з приводу, на їх думку, рейдерського захоплення і доведення цього підприємства до банкрутства. За словами народного обранця, ситуація на підприємстві – надзвичайно критична. Керівництво підприємства, можливо, задіяне у певних фінансових оборудках, що можуть привести до повного знищення торфозаводу. На підприємстві зупинено виробництво, існують проблеми із виплатою заробітної плати робітникам, торфобрикет реалізується через посередника за завищеною ціною, придбане обладнання ржавіє і нагадує, швидше, металобрухт… Дмитро Блауш повідомив, що особисто відвідував Смолинський торфозавод і мав можливість безпосередньо переконатися у достовірності викладеної у колективному зверненні інформації.

Щодо ситуації на підприємстві виступили також заступник директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, депутат обласної ради Іван Якуб, заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук, Смолинський сільський голова Іван Смірнов, представники трудового колективу заводу Андрій Страхов і Валентина Огієнко та інші зацікавлені особи.

Звертаючись до учасників робочої групи та запрошених, заступник голови обласної ради Арсен Дідур закликав до неупередженого розгляду окресленої проблеми. Насамперед, було вирішено перевірити викладені у колективній скарзі факти шляхом звернення робочої групи до відповідних державних перевіряючих органів та правоохоронних структур. Також робоча група домовилася незабаром відвідати Смолин і вивчити ситуацію на місці.

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?