Увічнили пам’ять захисників, які віддали своє життя за рідну Україну

У Чернігові, на місці, де навічно спочили українські Захисники, які у борні з російськими окупантами віддали своє життя за рідну Вітчизну, замайоріли українські прапори на нових флагштоках.

Напередодні 27-річниці Незалежності та 100-річчя відродження української державності, мешканці Чернігова прийшли вклонитися Героям, могили яких знаходяться на міському цвинтарі Яцево.

Тут і раніше, з самого початку російської агресії, коли почали гинути українці від ворожих куль ненависного ворога, були встановлені прапори, однак вони трималися на звичайних пластикових флагштоках, які досить часто зношувалися від сонячних променів, дощу та морозів.

Тож тепер, завдяки ініціативі громадських організацій, зокрема, таких як «Січ-14», територіальної оборони «Перша Чернігівська сотня», «Вільні люди», «Північні вовки» біля кожної могили встановлені металеві щогли з можливістю підняття національного жовто-блакитного прапора.

Національні знамена були передані родинам загиблих воїнів як символ відданості та жертовності за свою націю та Українську державу. Українські прапори освятив капелан Євген Орда — священик УПЦ Київського патріархату.

З коротенькими промовами під час заходів до присутніх звернулися Людмила Бруй — мати загиблого воїна, голова громадської організації «Родина воїна», Валерій Рябченко — організатор заходів, командир Першої Чернігівської сотні, Олена Запека — мати загиблого Віктора Запеки,  Олександр Бондарєв — громадський активіст, капелан Євген Орда — священик УПЦ Київського патріархату та інші.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?