Українсько-російський кордон охороняється посилено

Протягом тижня (по 11 грудня 2017 р.) ) обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону Олександр ДУДКО.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

За порушення державного кордону затримано 4 особи.

З 4 по 10 грудня 2017 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 49,8 тис. осіб та 13 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 44 осіб, на яких накладено штрафів на суму 21148 гривні. Через державний кордон не пропущено 25 осіб, з яких 7 громадяни Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 17,1 тис. осіб та 4,3 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 8 осіб, з яких 3 – громадяни Росії.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?