Україна повинна бути там, де є українці

Тема Великої України як об’єднавча ідея заслуговує на серйозне обговорення в суспільстві. Про це сьогодні у Харкові заявив політик, майбутній кандидат у Президенти Роман Безсмертний під час ініційованої ним загальнонаціональної дискусії «Якої ми хочемо України?»

«Згадайте, під якими лозунгами останні п’ять років проходять політичні процеси у світі: «Відродимо велич Сполучених Штатів Америки», ідея великої Румунії чи великої Угорщини, у Польщі «Річ Посполита від моря до моря». Не хочу говорити про «Русский мир»… А де ми?! Тема Великої України заслуговує на серйозне обговорення. Бо це – ми, ми маємо народити ідею, заради якої будемо творити себе і своє благополуччя», – сказав він.

Безсмертний наголосив, що нам «необхідно сформувати благополучне суспільство, побудувати державу, яка буде служити громадянину України».

«Я кажу про громадян України – представників всіх націй і народностей, які живуть на території України.  Україна повинна бути там, де є українці – в Канаді, США, в Росії, в Польщі, в Білорусі. Мова йде не про етнічне походження, а про політичну націю», – вважає політик.

Відповідаючи на питання щодо розбіжностей у поглядах між Заходом та Сходом, політик підкреслив, що в Україні слід дослухатися до думки кожного.

«Наше різноманіття дає нам можливість вийти на ідею Великої України, де різноманіття є багатством, а не недоліком. Де різноманіття є збагаченням один одного, а не протиріччям всередині нас. Я маю пропозиції щодо змін у державі, але не хочу нав’язувати модель Безсмертного. Хочу, щоб ми під час виборів та загальнонаціональної дискусії вийшли на модель України, де б усі один одного слухали та чули», – наголосив Безсмертний.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?