Україна запропонувала нові ділянки для розведення військ на Донбасі

Під час засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі українська сторона внесла пропозиції щодо розведення сил та засобів на окремих додаткових трьох пунктах, визначених Генштабом ЗСУ.

Про це повідомила прес-секретарка Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

—На продовження реалізації домовленостей лідерів країн Нормандської четвірки, в безпековий підгрупі українська сторона надала свої пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які було визначено Генеральним Штабом Збройних Сил України, — написала Дарка Оліфер.

За її словами, під час засідання підгрупи з безпеки, українська сторона проінформувала про плани заходів з гуманітарного розповсюдження на Донбасі.

Як повідомили деякі джерела, українська сторона наполягає на розведенні в районі залізничного мосту в Станиці Луганська, поблизу Авдіївки, Новоселиці Другої та в районі пункту пропуску Гнутово.

З іншої сторони, Росія наполягає на розведенні в районі населених пунктів Щастя, Веселогорівка, Розкладка, Гнутово і Широкіно, а також поблизу Авдіївки.

Представницька група «ДНР» на переговорах Наталія Ніконорова заявила, що на даний момент у роботі дев’ять можливих локацій, по три варіанти від України, «ДНР» та «ЛНР». Із них будуть визначені й узгоджені три пункти.

16 січня в Мінську пройшла перша зустріч тристоронньої контактної групи в 2020 році. На цьому засіданні, зокрема, вперше прийняла участь нова спецпредставниця голови ОБСЄ Хайді Грау, яка змінила на цьому посту Мартіна Сайдіка.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?