У вересні бюджети Чернігівщини поповнились на 613 мільйонів гривень

Більше 613 млн грн сплачено податків платниками області до бюджетів усіх рівнів протягом вересня поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли у півтора рази, інформують у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Чернігівській області.

До державного бюджету, зокрема, надійшло майже 296 млн грн. До вересня минулого року спостерігається зростання сплачених сум на 89 відсотків або на 140 млн.гривень. Ріст надходжень відбувається за рахунок сплати боргу по рентній платі за користування надрами для видобування нафти та газу (на 55,5 млн грн), а також від збільшення надходжень податку на додану вартість (на 54 млн грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 27 млн грн).

Місцеві бюджети усіх рівнів поповнились більше ніж на 317 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження вересня минулого року перевищено на 30 відсотків або на 74 млн.гривень. За рахунок надходжень податку на доходи фізичних осіб відбулось зростання на 67 млн грн, плати за землю — на 15 млн грн та єдиного податку — на 3 млн грн.

Як і у попередніх місяцях, наповнення місцевих бюджетів в основному відбувається за рахунок сплати поточних зобов’язань. Відсоток всіх надходжень, самостійно сплачених платниками, складає 98,6. Водночас, від контрольно-перевірочної роботи та стягнення податкового боргу надійшло лише 4,5 млн гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у вересні сплачено більше 278 млн. гривень. Рівень відповідного місяця минулого року перевищено на 44 відс. або на 85 млн гривень. Це відбулося за рахунок підвищення рівня мінімальної заробітної плати та вжитих фіскальною службою заходів стосовно неплатників по залученню їх до сплати податків.

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?