На Чернігівщині селяни не можуть дійти згоди стосовно об’єднання

У селі Терехівка Чернігівського району вже декілька років селяни не можуть дійти згоди стосовно об’єднання. Половина громади хоче в Халявинську ОТГ, інша половина прагне до Киселівської. Чекають, куди їх відправлять після завершення добровільного об’єднання.

Терехівська сільрада включає в себе чотири села: Терехівку, Товстоліс, Малинівку та Лопатин. Всі вони розкидані територіально. Товстоліс ближче до Халявина, інші села – до Киселівки. Саме через відстань, яку необхідно буде долати в разі об’єднання, і не вщухають суперечки.

– Пропозицію об’єднатися наша громада отримала від Халявина і від Киселівки. Ми неодноразово проводили збори села і обговорювали це питання, – пояснює Терехівський сільський голова Микола Білоус. – Товстоліс за три кілометри від Халявина, а Терехівка від Киселівки – за два кілометри. Ось і рахуйте, з Лопатина до Халявина кілометрів 10 буде, до Киселівки – три. Від Товстолісу до Киселівки більше 10 кілометрів, а до Халявина – три… Тому й не можуть люди дійти згоди. Одні хочуть туди, інші – туди. Сільраду розірвати не можна. Слухання були, та згоди не дійшли. Звичайно, для наших людей було б краще, якби Товстоліс пішов у Халявинську ОТГ, а Терехівка, Малинівка та Лопатин – у Киселівську. От і чекаємо. А згідно з перспективним планом утворення ОТГ наша громада в повному складі має увійти до Халявинської ОТГ.

Марія ПУЧИНЕЦЬ, «Чернігівщина»

На фото: Терехівський сільський голова Микола Білоус

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?