У селі Гужівка – новий спортивний комплекс!

Ще одна добра справа відомого мецената, депутата обласної ради від Аграрної партії України, директора Ічнянського заводу сухого молока та масла Віктора Кияновського і його дружної команди небайдужих людей, – у мальовничому селі Гужівка, на Ічнянщині, в День знань урочисто відкрили новий спортивний комплекс.

Це – не просто чудовий спортивний майданчик біля місцевої школи, а справді сучасний комплекс – із гарними тренажерами, майданчиками для волейболу й баскетболу, біговою доріжкою, гойдалками для малечі, де багато зручних лавочок, на яких можуть тепер із задоволенням посидіти і дорослі, зокрема й люди похилого віку. Зрозуміло, все це відтепер діє абсолютно безкоштовно – можна прийти сюди, від душі потренуватися й відпочити. Зручно, затишно і ефективно, – дітлахи просто в захваті від такого дивовижного, щедрого подарунку, задоволені і їхні батьки, дідусі та бабусі!

Першого вересня спортивний комплекс відкривали усім селом. Звісно, завітало й багато людей з Ічні та Чернігова. Бо подія – дійсно неординарна. Це так добре – бачити водночас стільки щасливих облич! Символічну стрічку урочисто перерізали депутат облради, меценат Віктор Кияновський, керівник фракції аграріїв у райраді, директор ТОВ «Комбікормник» Микола Буренко та Гужівський сільський голова Тетяна Коломієць. Жителі села щиросердно дякували Вікторові Кияновському і своєму землякові – Миколі Буренку, а також – робітникам, котрі створили це диво власноруч (вони були присутні на цьому прекрасному святі).

Тепло відгукувалися про хорошу справу і голова райдержадміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, заступник голови РДА Валентина Рябчун, міський голова Оксана Андріанова, сільський голова Гужівки Тетяна Коломієць, директор місцевої ошатної школи Тетяна Івченко. А ось діти влаштували тут такий цікавий концерт, і так зворушливо, винахідливо, дотепно й весело дякували меценату та завзятим майстрам, що ми, дорослі, просто замилувалися цим дивовижним дійством і обдарованою малечею!

Віктор Кияновський подарував дітлахам і комплект спортивних м’ячів. Кожну дитину на цьому святі безкоштовно пригощали смачними морозивом і соками. Поспілкувалися ми з багатьма дорослими та дітьми, й переконалися, наскільки важливу для мешканців села справу зроблено.

– Вікторе Павловичу, ви ж сьогодні, у День знань, не лише в Гужівці побували? – поцікавилися у відомого мецената.

– Так, 1 вересня – це дуже велике свято для нашої дітвори і для нас, тому я зранку побував у Парафіївській школі – в Парафіївській об’єднаній громаді, привітав першокласників, – почав розповідати Віктор Кияновський. – Зараз до школи в Парафіївці пішло 36 дітей. Отже, цього року – є два класи першокласників. Це свідчить про те, що, попри всі труднощі, все-таки дійсно є позитивні зміни – і в нашому краї, на Ічнянщині та Чернігівщині, і в нашій славній Україні! Я допоміг із меблями для першого-другого класів (вручив сертифікат). Звісно, кожний першокласник одержав подарунки – канцтовари для школи, солодощі.

– Але ж, знаю, ви не лише в Парафіївці привітали першокласників?

– По всьому Ічнянському району учні, котрі вперше пішли до школи, отримали подарунки – від нас з Юрієм Болоховцем, як депутатів обласної ради, та Аграрної партії України. Зрозуміло, ми дбаємо про школярів не тільки цього дня, а постійно. І не розділяємо, що це – Ічнянська громада, а це – Парафіївська. Допомагаємо скрізь. Взагалі, я депутат обласної ради, тож мої виборці – це вся Чернігівщина!

– А як виникла ідея – спорудити спортивний комплекс у Гужівці?

– Справа в тому, що мешканці Гужівки захотіли мати такий спортивно-оздоровчий майданчик. Ми провели соціологічне опитування в Ічнянському районі в зв’язку з питаннями децентралізації, то цікавилися у людей і їхніми бажаннями в соціальній сфері. І от я подивився: жителі Гужівки хочуть, щоб у них був гарний спортивний майданчик, аби було де займатися діткам. Тому я поставив завдання Миколі Буренку (він очолює фракцію аграріїв у райраді), керівнику ТОВ «Комбікормник». Адже Микола Іванович – житель Гужівки, а працює в Ічні, у нашій корпорації… Він вивчив це питання, поспілкувався з сільським головою та знайшов порозуміння, і от новий спортивний комплекс з’явився буквально за місяць! Причому тепер можливість займатися спортом мають і п’ятирічні малюки, і вже дорослі юнаки та дівчата.

– Всі ці чудові тренажери виготовлені вашими умільцями?!

– Так, вони дійсно постаралися! І коли тренуєшся тут, то працюють усі м’язи тіла. Тобто ми прагнемо, щоб наші діти були здоровими, адже це – наш девіз: «Здорова дитина – успішна країна!». Хай краще учні займаються тут, ніж хтось буде курити й випивати десь у підворітті. Аграрна партія України прагне, щоб у селах та містах, в усій нашій державі, була здорова нація. Тому кожна наша дитина (учні перших – четвертих класів) на Ічнянщині може нині щодня випити стакан натурального, якісного молока. І це – наразі найкращі інвестиції в майбутнє! Ви ж бачите, як ці діти в Гужівці щасливо усміхаються і як у них горять очі. Бо дітлахи – це найліпші експерти, вони щирі, якщо їм добре, коли їм подобається, то це одразу ж видно!

– Отже, три спортмайданчики для дітвори з’явилися в Ічні, тепер – спортивний комплекс у Гужівці. Ці добрі справи продовжуватиметься далі?

– Аякже! У нас в плані тепер – Івангород. Там теж хочемо облаштувати дитячий спортивно-оздоровчий комплекс. Цим займатиметься мій колега – депутат обласної ради Юрій Болоховець. Ми з ним уже поспілкувалися на цю тему. Юрій Віталійович допомагатиме, як меценат, а Микола Буренко та його майстри все обладнають. І, безперечно, ми цим займатимемося далі.

– Незабаром, 29 жовтня, відбудуться вибори в Ічнянській об’єднаній громаді.

– Це – добре! Оберемо повноцінний місцевий орган самоврядування, до якого, сподіваюсь, потраплять активні, відповідальні та порядні депутати.

Виберемо голову нашої громади, який повинен нас згуртувати для вирішення усіх важливих справ. І щоб у кожному населеному пункті був ось такий дуже гарний спортивно-оздоровчий майданчик для дітей! Бо мають бути справи, а не порожні обіцянки, які не виконуються. Ми знаємо, що вже застосовуються брудні й облудні технології, і безсовісні політики розповсюджують неправду, а виборців, як і раніше, намагаються підкупити, не шкодуючи на це грошей. Я до подібних «технологів» ставлюся з презирством. Бо ніколи не займався і не займатимуся таким брудом. Та я краще ці гроші віддам дітям, ось на такі проекти, які даватимуть реальну користь нашим людям!

– Ми бачимо на цьому яскравому святі людей із навколишніх сіл, з Ічні та Чернігова, керівників сільських рад та депутатів районної ради…

– Ми їх сюди запросили, щоб вони переконалися, настільки це добре й важливо для жителів, і застосовували цей приклад у себе вдома. Краще хай у нас споруджуються і процвітають отакі спортивно-оздоровчі комплекси, ніж якісь пивниці. Хочеться пишатися своєю державою, дітьми та онуками, щиро говорити, що ми живемо в найкращій країні – Україні!

Спілкувався Сергій Дзюба

Фото Віктора Кошмала

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?