У Росії контролюють, що читають громадяни країни

Дивні метаморфози відбуваються в російській політиці та й взагалі, тамтешній владі. Дивишся, слухаєш, читаєш, оцінюєш і не віриться, що таке може бути в ХХІ столітті?!  

Днями відомий вже не лише в Росії поет Олександр Бившев отримав з Москви книгу Фелікса Лур’є «Сергій Нєчаєв. Творець руйнування» («Созидатель разрушения»). І це ж треба так статися, щоб після цього поета викликали на бесіду до компетентних органів РФ. Але ще більше здивуванню не було меж, коли запитання працівника спецслужб стосувалися саме цієї книги («Чи читав він її, якщо так, що саме» і так далі). Навіть фотографували обкладинку цієї книги та окремі сторінки. 

Колись, в школі радянській, щось про подібне дізнавалися — так тож розповідалось про царські часи колишньої Російської імперії. Засуджувались такі дії при існуванні радянської системи. А як з’ясувалося, сама ж «советська» влада цим займалася: відслідковувала — хто і що читає, і за те переслідували усілякими способами. Але щоб дійти до такого маразму у наш час — це неймовірно! А втім, більше про це розповів сам Олександр Бившев.  

Пряма мова:

 

Навигация по записям

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?