У Прилуцькій колонії перевіряли утримання неповнолітніх

IMG_20151215_133847_thumb15 грудня 2015 року до Прилуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області завітали представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Алла Лепеха – регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Віктор Тарасов – представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Під час відвідування виховної установи, у супроводі начальника колонії Євгенія Квітницького, гості здійснили обхід режимної території, ознайомилися з умовами тримання вихованців 2-го відділення дільниці ресоціалізації, дільниці соціальної адаптації, дільниці карантину, діагностики та розподілу. DSC_1333_thumbАлла Лепеха та Віктор Тарасов оглянули їдальню, ознайомилися з роботою крамниці та лазні, поспілкувалися з батьками вихованців, які перебували в кімнатах короткострокових та тривалих побачень.

IMG_20151215_130638_thumbВідвідувачі поспілкувались з групою вихованців з метою перевірки дотримання їх прав на навчання, дозвілля, релігійних поглядів, стану дотримання свобод громадян, які перебувають в місцях несвободи.

IMG_20151215_133659_thumbКсенія ІСАЄНКО

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?