У перший день весни Чернігів молитиметься за звільнення Надії Савченко

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала всіх громадян України та світу першого березня провести спільну акцію на підтримку народного депутата, члена ПАРЄ Надії Савченко та спільну молитву за Україну, за мир і за Надію.

«Надія Савченко голодує за Україну, за мир, припинення агресії Кремля, вона голодує, щоб у нас були сили йти і боротися», – наголосив  голова обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль, який звернувся до чернігівців і мешканців області з тим, аби усі змогли долучитися до акції на підтримку Савченко. За його словами,  у ці дні ми мусимо всі об’єднатися і помолитися за Україну та її кращих синів, яким дуже тяжко зараз в зоні бойових дій.

Заходи в Чернігові відбуватимуться в рамках Всеукраїнської акції на підтримку звільнення з російського полону мужньої української льотчиці Надії Савченко.

«Ми просимо всіх, хто зможе 1 березня, о 13:00, прийти на Софійську площу і спільно помолитись за Україну, за мир і за нашу Надію, щоб вона в ці важкі дні, коли її життя знаходиться на межі, відчула підтримку», – заявила лідер фракції «Батьківщина».

Нагадаємо, що сьогодні минає 76-й день голодування української льотчиці.
Юлія Тимошенко звернулась до всіх конфесій України з проханням у неділю, 1 березня, провести вранці спільну молитву за Україну, за мир і за Надію Савченко.  «За її життя, за те, щоб Господь дав їй сили триматися, за те щоб вона буде звільнена, – закликала лідер фракції. – Я вірю, що спільна молитва всієї України, всіх конфесій по всім церквам дасть сили і Україні, і Наді».

У Чернігові акція відбудеться на Красній площі о 13 год.

 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?