«У нових шакалів світового бізнесу немає цінностей»

Сьогодні світ потребує негайного поновлення безпекових конструкцій. Цей діалог має розпочатися з України, аби надалі вирішити проблему протистояння і в Сирії, і на Донбасі, і в інших гарячих точках.

Таку думку висловив в ефірі одного з телеканалів український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний, коментуючи скликання засідання Ради безпеки ООН щодо застосування хімічної зброї в Сирії.

«Ключ до розв’язання протистояння в світі лежить в Україні. Звідси ситуація буде розв’язуватися, а не навпаки. Мені все одно, хімічна це була зброя чи ні, чи це випробування нової зброї, яку ніхто не може класифікувати. Коли я бачу загиблих людей, дітей, то розумію, що світ сьогодні капітулює перед  небезпекою. Вибачте, невже на планеті може існувати проблема, яка з Москви, чи з Вашингтона, чи з Брюсселя не може бути вирішена?!.. Не треба бути наївними. Значить, комусь цей жах потрібний», – сказав він.

Безсмертний переконаний, що зараз іде розгін нового протистояння у світі для того, щоб на цьому заробляти.

«Великому бізнесу абсолютно все одно, на чому заробляти гроші – на алюмінії, на вуглеводнях чи на війні. У нових шакалів світового бізнесу немає цінностей, вони хапають все на своєму шляху. В цьому велика небезпека, бо тенденція на загострення і їхні апетити колосальні. Не випадково цьому підіграють багато політиків і в Росії, і на Заході, розкручуючи маховик протистояння, аби гроші із оборонних бюджетів текли в руки ділків», – зазначив політик.

На його думку, Україна фактично стає «заручником розгортання біполярного світу, в якому знову протистоять дві системи».

«Світ буде ділитися на два блоки. Чи зможуть країни уникнути цього поділу, я дуже сумніваюсь. Моя пропозиція така: треба зупинитися зараз і почати діалог у питаннях безпеки по лінії Росія-Україна, Москва-Брюссель та Росія-США. Якщо цього діалогу не відбудеться і не будуть поновлені безпекові конструкції, буде велика біда», – наголосив Безсмертний.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?