У Ніжині ветерани змагалися у футбол

14 лютого цього року у Ніжині відбулися фінальні змагання чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45 років і старші.

У фінальних змаганнях брали участь шість команд, які були розподілені на дві підгрупи.

У першій підгрупі до фіналу вийшли команди «Фрунзівець» Ніжин (І місце у підгрупі) та «Ветеран» Городня (ІІ місце у підгрупі).

У другій підгрупі до фіналу пробилися «Ветеран» Сирії (І місце) та «Десна» Новгород-Сіверський (ІІ місце у підгрупі).

У боротьбу за бронзові медалі чемпіонату у вступила команди «Ветеран» Городня та «Десна» Новгород-Сіверський. З рахунком 2:1 перемогу здобули городнянці.

За золото та срібло чемпіонату змагалися ніжинський «Фрузівець» та «Ветеран» з Сираїв. У основний час команди зіграли внічию з рахунком 2:2. І тільки серія післяматчевих шестиметрових удари визначила кращих. Ними стали футболісти команди «Фрунзівець» з міста Ніжина, які влучили у ворота суперника 3 рази.

Отже, золоті нагороди змагань отримали футболісти з Ніжина, другими стали ветерани з Сираїв, третє місце дісталося ветеранам з Городні і почесне четверте місце посіла команда «Десна» з Новгород-Сіверського.