У Москві зникла гречка, а цукор подорожчав удвічі

Не тільки в Україні, а в Росії також, вартість продуктів харчування підвищилася 1,5-2 рази. У московських магазинах за останній тиждень зросли ціни практично на все! Особливо вразили ціни на цукор!?

Про це пишуть російські блогери на своїх сторінках в соціальних мережах.

На початку минулого тижня середня ціна за 1 кг була близько 24 рублів, а сьогодні – від 30 до 45 рублів.

Росіяни засипали питаннями контролюючі органи: «Куди дивиться антимонопольна служба? Хотілося б побачити хоч один магазин, який буде закритий або, хоча б, серйозно покараний за такі маніпуляції з цінами в такий непростий період!?»

Також російські ЗМІ повідомляють про зникнення деяких продуктів харчування в столиці Росії, зокрема, круп.

Росіяни почали масово скуповувати продукти після того, яка Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду з 20 березня 2020 року строком на десять днів ввела тимчасову заборону на експорт всіх видів круп’яних виробів до особливих вказівок робочої групи Держради РФ щодо попередження завезення і розповсюдження нової коронавірусної інфекції на території Росії.

Ситуацію прокоментував голова комітету Держдуми з регіональної політики та проблем Півночі і Далекого Сходу Микола Харитонов:

— У нас в країні цілком достатньо круп, особливо тієї ж гречки. Наприклад, тільки один Алтайський край може нагодувати крупою всю Росію. Але Россільгоспнагляду, мабуть, краще відома ситуація в країні. Я зараз перебуваю в Новосибірську, і у нас тут немає ніякого дефіциту круп. А два дні тому я спеціально ходив по магазинах в Москві, але гречаної крупи, на жаль, не бачив.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?