У Москві пенсіонерів виселяють з гуртожитків без надання житла

«Це страшно і образливо»: співробітників Міноборони виселяють з «гуртожитку Гагаріна» в Москві.

Співробітників Міноборони і військових пенсіонерів Російської Федерації почали виселяти з гуртожитку відомства, розташованого за адресою Велика Пироговська, 51, повідомляє російське видання social.ridus.ru з посиланням на «СНЕГ.TV».

Люди похилого віку, сім’ї з дітьми буквально опиняються на вулиці — ніякого альтернативного житла їм не надають.

Одна з мешканок працює прибиральницею території.

Пристави прийшли до неї 1 лютого, повідомили її про виселення і дали всього годину на збори.

«20 років тому мені надали цю кімнату. 20 років я законно тут жила, відразу стала незаконно проживати. Хамовнічеський районний суд ухвалив виселити мене без надання іншого житлового приміщення. Пристави дали мені годину часу на збори, потім опечатали кімнату», — розповіла жіночка.

Будинок був побудований в 1929-1932 роках як гуртожиток для Інституту червоної професури. Ще до закінчення будівництва будівлю передали військовим. Вона складається з восьми корпусів, розташованих в шаховому порядку, через це комплекс стали називати «будинок-пила». Якийсь час там жив Юрій Гагарін, а ініціатором будівництва, за однією з версій, був Максим Горький.

«Вчора ми відкрили кімнату — на підставі закону, з приводу чоловіка і сина рішення суду не було. Дзвонили дільничному, хотіли, щоб він при цьому був присутній, але він відмовився. Зараз на мене можуть скласти протокол, що я незаконно проникла в кімнату. Але мені нікуди йти, при зарплаті в 15 тисяч рублів я не можу ні зняти, ні купити квартиру», — розповіла інша співрозмовниця «СНЕГ.TV».

54 сім’ї вже виселили. Решта живуть як на вулкані, чекаючи, що з дня на день і їх попросять з кімнат.

Більше тут: sneg.tv

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?