У керівників «Укрпошти» — зарплати в сотні тисяч гривень

Факт і коментар. 2017 року 32 співробітники ПАТ «Укрпошта» одержали річну заробітну платню, розмір якої перевищив 1 млн гривень. Загалом їм торік було виплачено 64,1 млн гривень.

Найбільше на державному підприємстві отримав перший заступник генерального директора з фінансів Олександр Чернявський — понад 6,5 млн гривень, або більш як по 543 тисячі на місяць. І за останні 2 роки ця цифра суттєво зросла. Ще 2016 року середня зарплатня Чернявського складала 265 тис. гривень. І це при тому, що в червні цього року Чернявський під час зустрічі з активістами Національної спілки журналістів бідкався, що підприємство перебуває на межі банкрутства й просив у видавців відтермінувати розрахунок з редакціями, яким на той момент пошта заборгувала 260 млн гривень.

Другу за величиною зарплату отримав заступник гендиректора «Укрпошти» Олександр Перцовський — більше 6 млн гривень. Його заробіток теж суттєво зріс, адже 2016 року йому платили 300 тис. гривень на місяць, а вже у 2017-му — понад 508 тис. гривень.

Очільник головної пошти країни Ігор Смілянський з майже 4 млн гривень заробітку за рік — на третьому місці.

Кому ж служить пошта? Коментар:

Державне (підкреслю це ще раз — ДЕРЖАВНЕ) підприємство «Укрпошта» останнім часом знахабніло, далі нікуди. Про те, що воно державне, там справно згадують тоді, коли треба затвердити через державні структури все нові тарифи. Але, коли йдеться про зарплати керівництва, то одразу торочать, що, мовляв, ми юридично самостійні.

І мова не лише про столичне керівництво. Якщо там зарплати в сотні тисяч, а то й по півмільйона, то і на обласному рівні зарплати відповідні — понад 100 тисяч, а з «надбавками і прибавками» значно більші.

Натомість — тотальне закриття поштових відділень: «нерентабельні». Або ось свіжа погроза й шантаж «Укрпошти» — в січні припинити доставку пенсій мільйонам українських пенсіонерів, бо, мовляв, теж «нерентабельно». А чи рентабельна в Україні така «Укрпошта»?

Петро АНТОНЕНКО,

редактор газети «Світ-інфо», спеціально для видання sknews.net

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?