У футбольному «Зернопромі» — серйозна ротація

Чернігівська обласна федерація футболу інформує всіх шанувальників футболу області, що відома на Чернігівщині футбольна команда «Зернопром» — володар Кубку області з футболу, яка до останнього часу представляла село Анисів Чернігівського району, віднині представлятиме Куликівку.

Що стало причиною такої ротації? Саме це питання ми адресували власнику команди «Зернопром» Анатолію Дуденку, з яким нам вдалося поспілкуватися під час зустрічі команди «Зернопром» з ічнянським «Кременем» уже у Куликівці.

Як розповів Анатолій Миколайович, команда 9 років базувалася у селі Анисів Чернігівського району і, відповідно, представляла цей населений пункт на футбольному полі. Протягом цього часу місцева влада Анисова, в особі сільського голови Кучі Тетяни Михайлівни, не надавала ніякої підтримки команді. Навіть такий момент, як передача анисівського футбольного поля команді в оренду з подальшими капіталовкладеннями власника команди у створення комфортних умов перебування не тільки для місцевої команди, а й для команд гостей, не знайшла відгуку з боку місцевої влади. Девʼять років команда тренувалася і грала на футбольному полі, де не було навіть роздягалень та душових.

Керівники селища Куликівка вже сьогодні гарантують гравцям і власникам команди надання всебічної допомоги не тільки у наданні дозволу на використання місцевого футбольного поля, а й створення для них належних та комфортних умов на місцевому стадіоні. Ось чому знаний клуб вимушений був змінити свою прописку і тепер представляти на футбольній ниві селище Куликівку.

Маємо надію, що справжніх шанувальників і вболівальників «Зернопрому» від зміни прописки не тільки не зменшиться, а навіть збільшить.

Удачі вам, хлопці! Грайте та вигравайте!

Оксана ОНИЩЕНКО

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?