У держави відсутнє стратегічне бачення ситуації на звільненому Донбасі

БілецькийКомандир полку «Азов» Андрій Білецький вважає, що у держави відсутнє стратегічне бачення вирішення ситуації на звільненій частині Донбасу в соціально-економічному плані. Необхідно інвестувати у розвиток українського Донбасу.

Про це він заявив в ефірі каналу «112».

«Важка соціально-економічна ситуація на звільненій частині Донбасу – це поганий сигнал, який ми відправляємо на ту сторону, яка окупована. Візьмемо до прикладу Маріуполь – півмільйонне місто з величезною військово-промисловою потужністю, з можливістю робити БТРи і т. д.  Зараз воно взагалі не має жодних державних військових замовлень. Як результат, місто, знаходячись в стані облоги, помирає в економічному плані, закриваються заводи. Я розумію, що розміщувати державні замовлення та економічні потужності в Маріуполі – це ризик. Але це все ж таки питання не економічні, а, в першу чергу, політичні», – підкреслив він.

На думку Білецького, держава має давати людям передусім економічний посил, заручитися гарним ставленням з боку місцевого населення. На противагу сепаратизму та відвертому бандитизму інвестувати треба у розвиток українського Донбасу. І саме від цього обов’язково буде позитивний результат.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?