У четвер Україну огорнуть хмари

26 липня, у четвер, в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується дощова погода. У східних областях, в Карпатах та місцями в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +16…+26 градусів, удень – +20…+34. Вітер змінних напрямків, переважно східних, південно-східних, північних і північно-східних, 1-5 м/с, за даними Sinoptik.ua.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Уночі повітря охолодитися до +18…+22 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть до +26…+29. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +20…+24 градусів, удень повітря прогріється до +28…+34. Вітер східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму переважатиме мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі, Красноперекопську, Євпаторії

очікується дощова погода. Уночі температура повітря складе +20…+26 градусів. Денна буде коливатися від +26 до +32. Вітер північний, східний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Уночі до +17…+21 градуса, денна температура повітря складе +28…+33. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +16…+22 градусів, удень підніметься до +20…+29. Вітер східних, північно-східних і північних напрямків, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі до +19…+20, удень до +27…+28 градусів. Вітер переважно північних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17…+22 градуси, вдень – від +24 до +31. Вітер північний, східний і північно-східний, 1-4 м/с.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?