У Чернігові знають як змінити життя на краще. Відео

У Чернігові 14 грудня 2018 року відбулася конференція Чернігівської обласної організації Соціалістичної партії України.
Дмитро Зінін: «Наше завдання — змінити систему, при якій народ вирішуватиме більше, ніж влада»
Учасники конференції обговорили спектр актуальних питань, які так чи інакше зачіпають сьогодні за живе кожного українця.

Дмитро Зінін

А це і галопуючі ціни на продукти харчування, безконтрольне підвищення комунальних тарифів, дорожнеча за медичні послуги, висока вартість проїзду у громадському транспорті тощо, у той же час пенсії, наприклад, підвищуються всього на 4-9 гривень.

— Прикметно, що до лав нової нашої партії вливається молодь. Вже цього року в партію увійшло більше тисячі осіб. І добре, що партійців об`єднують спільні інтереси та мета, — зазначив голова Чернігівської обласної організації Соціалістичної партії України Дмитро Зінін. ─  А ціль у партії полягає в об`єднанні всіх сил за краще життя в Україні. Для цього слід не лише порушувати насущні проблеми і говорити про них, а й плідно та активно діяти разом задля реалізації цієї мети. 

Учасники конференції обурені діями, а в деяких випадках, навпаки, бездіяльністю органів центральної влади щодо знищення досить важливих для нашої економіки об`єктів. До прикладу, на Чернігівщині залишилося функціонувати два торфобрикетні заводи, але Уряд активно сприяє рейдерам, намагається всіляко поставити своїх некомпетентних у цій галузі представників задля однієї мети — доведення до повного банкрутства та подальшого дерибану наявного устаткування. Тож соціалісти підтримали справедливу боротьбу колективів двох торфобрикетних заводів Чернігівщини у відстоюванні їхніх законних прав.

— Білоруси активно займаються розвитком торфодобувної галузі, а ми, навпаки, знищуємо, — зауважив голова Чернігівського міського осередку СПУ Олег Скварський. ─ Взяти хоча б Смолинський торфозавод. Керівника, який відновив практично з нуля виробництво і завдяки якому почали виплачувати робітникам регулярно заробітну плату, без усіляких підстав звільнили, натомість замість нього поставили свого ставленика. Таке ставлення до простих людей з боку владних структур недопустиме.

На конференції її учасники обрали актив обласної організації. І хоча до деяких запропонованих кандидатур спочатку були деякі заперечення, мовляв, один вже літнього віку, а треба молодих обирати, а другий працює у бізнесі, однак після того, як представники активу розповіли про себе та своє бачення до процесів, що відбуваються у суспільстві, учасники одноголосно вирішили: саме такі люди повинні активно працювати в оновленій Соціалістичній партії, яку очолює Ілля Кива.

Соціалісти висловили рішучий протест проти намірів новопризначеного на Чернігівщині голови обласної державної адміністрації Олександра Мисника мати серед своїх заступників колишнього міського голову Олександра Соколова та екс-керівника Чернігівобленерго Володимира Ткача.

Дмитро Зінін: «Наша партія — це партія дії, а не балакунів»
Активісти-соціалісти разом з партійними керівниками області та міста завітали до облдержадміністрації, аби зустрітися з новим «губернатором». Напередодні цього візиту соціалісти писали заяву про бажану зустріч і вказували конкретний час. Натомість до «незваних гостей» вийшов інший посадовець і проінформував, що голови адміністрації наразі не має, тож домовились про зустріч у найближчий понеділок.

Микола Волков, голова Ніжинської районної організації СПУ
Володимир Гарпус
Людмила Бабичева
Валерій Пашков
Олег Скварський, голова Чернігівської міської організації СПУ

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?