У Чернігові завершився чемпіонат області з боксу

Протягом трьох днів вирували справжні бої у Чернігові. З 18 по 20 лютого тут відбувся Чемпіонат області з боксу. Як зазначив президент Федерації боксу Чернігівської області Євген Артюх, це вперше в історії Чернігівщини, коли на змагання приїхали більше 160 боксерів з усіх куточків області.

— Наразі обласний бокс вийшов із карантину, всі тренування на час корона-паузи проводилися з дотриманням дистанціювання та санітарно-епідеміологічних вимог… У цьогорічних змаганнях брали участь понад 160 боксерів. І це не дивно. Адже в області нашій молоді є на кого рівнятися – зараз на передових ролях такі чернігівські боксери, як Денис Песоцький, Данило Жасан, Андрій Тимошенко… Це хлопці, які входять у збірну України та мають уже свої досягнення на всеукраїнському та міжнародному рингу. Аналогічно — Вероніка Корець у жіночому боксі. А наш Дмитро Митрофанов уже перейшов у професійний бокс, але також допомагає нам, і ми йому допомагаємо, тобто, зберігаємо контакти, і кожному чернігівському боксеру корисно буде з ним попрацювати.

У Чернігові командні змагання не практикують, а лише — індивідуальні. Відповідно і переможців визначали за зайняті перші й другі місця у кожній ваговій і віковій категоріях.

Як зазначив Євген Артюх, за результатами суперництв буде сформована збірна команда області для участі у Всеукраїнських змаганнях.

— Це дуже добре, що такий вид спорту як бокс розвивається в 14-ти регіонах нашої області, — підкреслив генеральний секретар обласної федерації боксу Валерій Бондаренко. — Тож дуже багато хлопців і дівчат приїхали на обласні змагання, щоб визначити найсильніших у боксі серед юнаків молоді та дорослих.

Валерій Бондаренко зауважив, що у цьому чемпіонаті не приймали участь лідери серед дорослої команди, а також до 22 років. Це пов`язано з тим, що днями у Чернівцях завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. Цей масштабний національний боксерський турнір приніс спортсменам Чернігівської області шість нагород.

Команда Чернігівської області зайняла третє місце в Україні! Тренери: Вадим Казанін, Андрій Корець, Валерій Бондаренко, Олег Кравець, Олександр.

Це дуже серйозний для нас результат. Ми перемогли на чемпіонаті України потужні команди з Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Львівської областей, — відзначив Валерій Бондаренко.

Золото вибороли — Катерина Рогова (в.к. до 57 кг), Вероніка Корець (в.к. до 64 кг) та Данило Жасан (в.к. до 81 кг);

Срібло — Богдан Ковтун (в.к. до 49 кг);

Бронзу — Юлія Пелешук (в.к. до 48 кг) та Антоніна Пелешук (в.к. до 51 кг).

Під час відкриття обласного чемпіонату зі словами привітання та побажаннями до спортсменів звернулися перша заступниця голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш та заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Андрій Дериземля.

Сергій Вітер, спеціально для sknews.net

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?