У Чернігові викрали квіти, висаджені до Дня міста

Відсутність одного куща барбарису та 9 кущів хризантем на нових клумбах, що були сформовані на Алеї Героїв до Дня міста у Чернігові, побачили вранці 11 жовтня працівники КП «Зеленбуд», які прибирали там територію. Викликали поліцію, аби зафіксувати факт злочину, розшукати й покарати правопорушників.

Таку невтішну новину повідомили в комунальному підприємстві «Зеленбуд».

— Хризантеми ми не дорахувалися на двох останніх клумбах, що ближче до Катерининського храму, — розповідає майстер зеленого господарства КП «Зеленбуд»  Ірина Новик, — а барбарис зник на першій клумбі, що ближче до Красної площі. Вартість однієї такої рослини – близько 300 грн, кущик хризантем коштує 70 грн, отже, збитки не копійчані.

За словами Ірини Новик, сліди на клумбах були свіжі, тож квіти, скоріше за все, зникли вночі або рано-вранці. Щоправда, у міському відділку поліції зазначають, що ці сліди деякою мірою були пошкоджені в процесі поливу. На жаль, крадіїв не зупинили навіть камери, що в онлайн-режимі фіксують всі події, що відбуваються на Алеї Героїв. Чи можна використати записи для встановлення особи чи осіб причетних до злочину? Покаже час. Наразі розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?